Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych użytkowników serwisu ELH.LIGSPACE.PL Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X"), zgadzasz się na wskazane poniżej działania.

Powyższe dane, w sposób zautomatyzowany mogą być przekazywane i przetwarzane przez naszych zaufanych partnerów, tj. dostawców technologii IT, podmioty wyświetlające reklamy oraz dostarczające statystyki ruchu w serwisie. Jeśli nie zgadzasz się na przekazywanie i przetwarzanie tych danych, wykorzystaj stosowne ustawienia przeglądarki internetowej

Dane osób biorących udział w rozgrywkach

Z uwagi na przeznaczenie i sposób działania serwisu elh.ligspace.pl na stronach serwisu mogą być prezentowane dane osobowe osób biorących udział w rozgrywkach sportowych obsługiwanych przez serwis, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, wzrost, waga, zdjęcie (wizerunek), adres e-mail.

Dane są przetwarzane w celu zaprezentowania przebiegu rozgrywek sportowych, generowania indywidualnych statystyk uczestników rozgrywek, składów osobowych poszczególnych drużyn oraz prowadzania komunikacji elektronicznej z uczestnikami rozgrywek.

W tym przypadku Administratorem danych osobowych uczestników rozgrywek jest podmiot odpowiedzialny za prowadzenie serwisu elh.ligspace.pl, natomiast podmiotem przetwarzającym dane osobowe, tj. udostępniającym narzędzia do zbierania, przetwarzania i prezentowania tych danych jest jest firma Imachine Artur Pławecki z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach

Twoje Prawa

Szczegółowe informacje

Wszystkie niezbędne informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności dostępnej pod adresem Polityka prywatności

19 listopada 2017

Wystartowała Elbląska Liga Halowa

Dziewięć drużyn stanęło do walki o tytuł halowego mistrza Elbląga w piłce nożnej. Obrońcą tytułu są piłkarze Victorii, którzy amatorskie mistrzostwo Elbląga zdobyli dwa razy z rzędu. Czy dokonają tego po raz trzeci, dowiemy się na finiszu rozgrywek, planowanym na początek lutego.

Kolejny rok z rzędu w trakcie zimowej przerwy zawodnicy przenoszą się z boisk trawiastych na halę i uczestniczą w rozgrywkach ELH. W tym roku będzie to już 19-ta edycja rozgrywek halowych w naszym mieście, których organizatorem jest Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Witoszewo przy współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym. W rozpoczętym właśnie sezonie o miano najlepszej drużyny Elbląga rywalizuje dziewięć zespołów. Rozgrywki potrwają do lutego, kiedy to powinniśmy poznać najlepszą drużynę ELH. Obrońcom mistrzowskiego tytułu są piłkarze Victorii.

W miniony weekend zespoły rozegrały dwie kolejki. Pierwszym liderem zostali obrońcy mistrzowskiego tytułu. Jednak piłkarze Victorii, zarówno w sobotę jak i niedzielę, mieli trudne zadanie, a zdobycz punktowa wcale łatwo nie przyszła. Na inaugurację obrońcy tytułu zmierzyli się z OSK Najki i ku zdziwieniu wielu obserwatorów przegrywali do przerwy 0:2. Wynik meczu otworzył w 6 min . Kamil Piotrowski, który jeszcze przed przerwą podwyższył prowadzenie na 2:0. Victoria obudziła się dopiero po zmianie stron. Sygnał do ataku dał Łukasz Nadolny, który chwilę po wznowieniu gry zdobył bramkę kontaktową. Victoria dążyła do zmiany wyniku i udało jej się to w końcówce meczu. Najpierw do remisu doprowadził Michał Tomczyk, a wynik meczu na 3:2 ustalił w 27 min. Szymon Waga. W niedzielę Victoria zmierzyła się z ekipą dany Meble i zdobycie kompletu punktów wcale łatwiej nie przyszło. I choć obrońcy tytułu rozpoczęli od prowadzenia 2:0, a w drugiej odsłonie wygrywali nawet 3:1, to ambitnie grający rywale ani na chwilę nie dawali odpocząć Victorii. W efekcie w 21 min. bramkę kontaktową dla Dany Meble strzelił Dawid Załucki, a dwie minuty później do remisu doprowadził Kazuya Watanabe. I kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem 3:3, ostateczny cios zadała Victoria, której trzy punkty uratował w końcówce meczu Michał Tomczyk.

Nie udała się natomiast inauguracja rozgrywek jedynemu debiutantowi w tym sezonie, którym jest ekipa United Miners. W pierwszej kolejce debiutanci zmierzyli się z Wiarusem i byli bliscy zdobycia pierwszych punktów w rozgrywkach. I mimo, że to Wiarus wyszedł pierwszy na prowadzenie, to wystarczyły zaledwie dwie minuty, by losy meczu całkowicie się odwróciły. Najpierw do remisu doprowadził Daniel Stryjewski, a chwilę później piłkarze United Miners mogli cieszyć się z prowadzenia, po golu Piotra Wilka. Radość nie trwała jednak zbyt długo. Wiarus w ciągu dwóch minut ponownie objął prowadzenie i na przerwę schodził przy wyniku 3:2. W drugiej odsłonie obie ekipy zdobyły po jeszcze jednej bramce i mecz zakończył się wynikiem 4:3. W drugiej kolejce Unlimited Miners zmierzyli się z DRE i ponownie napsuli sporo krwi rywalom. W pierwszej odsłonie, mimo sytuacji z obu stron kibice bramek nie oglądali. Te padły dopiero po przerwie. Wynik meczu otworzył w 16 minucie Łukasz Lewandowski, dając prowadzenie ekipie DRE. Rywale starali się odmienić losy meczu, ale w końcówce nadziali się na atak DRE, który na bramkę zamienił Maciej Zając i mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Kolejne mecze Elbląskiej Ligi Halowej rozegrane zostaną w najbliższy weekend 25-26 listopada. W sobotę rywalizacja rozpocznie się o godz. 16:00, natomiast w niedzielę drużyny zobaczymy na boisku od godz. 14:00. Wszystkie mecze ELH rozgrywane są w hali MOS przy ul. Kościuszki 77.

Wyniki 1. kolejki:
Unlimited Miners - Wiarus 3:4 (2:3)
0:1 - T. Bandurski (7.), 1:1 - Stryjewski (8.), 2:1 - P. Wilk (9.), 2:2 - Urbański (10.), 2:3 - Sawicki (12.), 2:4 - Czajka (24.), 3:4 - Żak (29.).

DRE - Dany Meble 3:6 (0:2)
0:1 - D. Załucki (13.), 0:2 - Michnowski (15.), 0:3 - Watanabe (17.), 1:3 - M. Zając (18.), 1:4 - Watanabe (13.), 2:4 - Liszewski (25.), 2:5 - Ciarciński (27.), 2:6 - P. Pelc (28.), 3:6 - Trochowski (30.).

Victoria - OSK Najki 3:2 (0:2)
0:1 - Piotrowski (6.), 0:2 - Piotrowski (15.), 1:2 - Nadolny (16.), 2:2 - Tomczyk (26.), 3:2 - Waga (27.).

GE Zakład Produkcji Turbin - Metrotest 3:3 (1:2)
0:1 - T. Sambor (5.), 0:2 - T. Sambor (11.), 1:2 - Kocięba (14.), 1:3 - T. Sambor (20.), 2:3 - Rafalski (21.), 3:3 - Konieczny (24.).

Pauza: PBG Jankowiak.

Wyniki 2. kolejki:
GE Zakład Produkcji Turbin - OKS Najki 3:7 (0:4)
0:1 - K. Kopycki (2.), 0:2 - J. Wojtkiewicz (6.), 0:3 - J. Wojtkiewicz (9.), 0:4 - J. Wojtkiewicz (15.), 1:4 - Oleszak (17.), 1:5 - Zajączkowski (17.), 1:6 - J. Wojtkiewicz (19.), 1:7 - Firlej (25.), 2:7 - Rafalski (27.), 3:7 - Rafalski (28.).

PBG Jankowiak - Metrotest 2:2 (0:0)
0:1 - T. Sambor (23.), 0:2 - T. Sambor (25.), 1:2 - Chrigui (27.), 2:2 - Włodarczyk (28.).

Dany Meble - Victoria 3:4 (1:2)
0:1 - Friszkemut (8.), 0:2 - Ziarko (10.), 1:2 - D. Załucki (15.), 1:3 - Nadolny (20.), 2:3 - D. Załucki (21.), 3:3 - Watanabe (23.), 3:4 - Tomczyk (28.).

Unlimited Miners - DRE 0:2 (0:0)
0:1 - Ł. Lewandowski (16.), 0:2 - M. Zając (28.).

Pauza: Wiarus.